Strona WWW na szablonie

tanie strony na szablonach i wordpressie

Dla Klientów ze skromnym budżetem, oferujemy usługę tworzenia tanich stron w oparciu o gotowe szablony. Wykonujemy proste wizytówki firm z wykorzystaniem systemu Wordpress, który daje możliwość samodzielnej edycji treści na stronie.

Wdrażane szablony są dostosowane do urządzeń mobilnych. Dzięki temu, tworzone przez nas witryny, automatycznie dostosowują swój wygląd do rozdzielczości ekranu i wyświetlają się prawidłowo, niezależnie od tego, czy odwiedzający korzysta z komputera, tabletu czy telefonu. Strona zawsze wyświetli się w sposób zapewniający komfortowe przeglądanie.

Witryna oparta o szablon będzie doskonałą wizytówką firmy w internecie. Klienci bez problemu będą mogli znaleźć na niej informacje o produktach/usługach oferowanych przez Państwa firmę.

Sprawdź korzyści

responsywne strony www

TECHNIKA RWD
Strony internetowe w oparciu o szablon są zgodne z techniką RWD. To znaczy, że same dopasowują się do ekranu, na którym są wyświetlane. Twoi Klienci bez problemu obsłużą stronę na urządzeniach mobilnych.

ładna strona na szablonie

ELEGANCKI WYGLĄD
Darmowe i płatne szablony charakteryzują się nowoczesnym i eleganckim wyglądem, który możemy dopasować do Twoich potrzeb. Nowoczesny wygląd za niewielkie pieniądze.

system zarządzania wordpress

SYSTEM CMS WORDPRESS
Każda strona na szablonie działa w oparciu o system Wordpress, który w prosty sposób pozwoli na dodanie i edytowanie treści. Po wykonaniu usługi Klient otrzyma dostęp do panelu zarządzania.

optymalizacja seo

OPTYMALIZACJA SEO
Witryna zostanie przez nas zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarki Google. Działanie to wpłynie na widoczność strony w internecie oraz sprawi, że będzie się szybciej otwierać.

Opinie Klientów

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 662 11 44 64

Czy strona na szablonie jest dla Ciebie?

Strona oparta o szablon to najtańsza forma stworzenia witryny internetowej. Istnieje wiele gotowych szablonów, które wystarczy odpowiednio dostosować. Jest to idealne rozwiązanie dla małych firm, które dysponują małym budżetem (1200 - 2000 zł).

Szablony można podzielić na dwa rodzaje: płatne i darmowe. Szablony darmowe są przeważnie mocno ograniczone w stosunku do wersji płatnych. Warto jednak pamiętać, że każdy z nich można dostosować do wymogów Klienta.

Wybór strony w oparciu o szablon ma także pewne minusy, które warto wziąć pod uwagę. Szablon można edytować wizualnie, jednak jego struktura jest stała. Strona na szablonie będzie także mniej unikalna niż ta stworzona na indywidualnym projekcie graficznym.

test
Pomożemy wybrać nowoczesny szablon
test
Pokażemy i nauczymy jak dodawać treści
test
Stworzymy stronę przyjazną Twoim Klientom