Responsywne strony internetowe

strony internetowe z projektem graficznym

Naszą podstawową działalnością jest tworzenie stron firmowych oraz
rozbudowanych serwisów WWW. W większości przypadków wykorzystujemy systemy zarządzania treścią (CMS), dzięki którym, nasi Klienci nie muszą zatrudniać wyszkolonego personelu do prowadzenia stron. Mogą to robić samodzielnie i tym samym zaoszczędzić pieniądze.

Wykonywane przez nas strony są już dostosowane do urządzeń mobilnych
(technika RWD). Dzięki tworzeniu stron responsywnych zaprojektowane przez nas witryny automatycznie dostosowują swój wygląd do rozdzielczości ekranu i prezentują się prawidłowo, niezależnie od tego czy odwiedzający korzysta z komputera, tabletu czy smartfona.

Nie mamy sztywnego cennika, gdyż każda strona jest unikalna. Ceny wykonania stron zaczynają się w zależności od potrzeb:

  • Strona internetowa w oparciu o indywidualny projekt graficzny: od 5 700 zł netto;
  • Rozbudowana strona - serwis internetowy z projektem graficznym: od 10 000 zł netto;

Do każdej nowo wykonanej strony pomagamy tanio zarejestrować domenę (własność Klienta) oraz zapewniamy roczne utrzymanie strony na naszym serwerze (hosting).

Sprawdź korzyści

TECHNIKA RWD
Wszystkie nasze projekty wykonywane są w technice responsive web design. Oznacza to, że strona sama dopasowuje się do wielkości ekranu.

NOWOCZESNY DESING
Stworzymy dla Ciebie projekt zgodny z obowiązującymi trendami. Nowoczesny i elegancki wygląd, który na pewno będzie cieszył oko.

wordpress

SYSTEM CMS
Strony, które tworzymy, zazwyczaj opieramy o system Wordpress. Jest to najpopularniejszy CMS na rynku, który charakteryzuje się łatwością edycji treści.

optymalizacja seo

OPTYMALIZACJA SEO
Każda tworzona przez nas witryna internetowa jest zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarce Google. Jest to istotny krok w kierunku większej sprzedaży.

bezpieczeństwo

ZABEZPIECZENIE STRONY
Dobra strona internetowa to taka, która jest odpowiednio zabezpieczona. Zadbamy o to, aby Twoja witryna była odporna na ataki hakerskie.

szkolenie

BEZPŁATNE SZKOLENIE
Zarządzanie stroną wydaje się skomplikowane? Bez obaw. Wszystko Ci wyjaśnimy. Pokażemy jak prawidłowo dodawać i edytować treści na stronie.

Opinie klientów

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 662 11 44 64

Co wyróżnia nasze strony?

Strona internetowa powinna być przyjazna użytkownikowi i właśnie tym się kierujemy podczas projektowania. User experience w dużej mierze odpowiada za to, czy witryna odniesie sukces. Zadowolony użytkownik to także zadowolony klient.

Wrażenia użytkowników to tylko jedna strona medalu. Ważne są także technologie i techniki zastosowane podczas budowania strony. Internet zmienia się każdego roku, właśnie dlatego warto stosować rozwiązania nowoczesne, czyli takie, które stale są rozwijane i gwarantują bezpieczeństwo.

strony responsywne
Projektowanie w oparciu o najnowsze techniki i technologie
nowoczesny wygląd
Nowoczesny i elegancki wygląd
wygodne strony www
Strona przyjazna użytkownikom