Skuteczne sklepy internetowe

tanie sklepy internetowe

Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe dostosowane do oczekiwań i potrzeb klienta. Integrujemy sklepy z systemami płatności elektronicznych, porównywarkami cenowymi, programami magazynowymi i księgowymi, zapewniając łatwe zarządzanie sklepem oraz minimalizując czas jaki trzeba poświęci na jego obsługę.

Przy tworzeniu sklepów wykorzystujemy sprawdzone i niezawodne rozwiązania. Wdrażaliśmy sklepy w oparciu o gotowe systemy takie jak: WooCommerce, PrestaShop, OpenCart, Shoper, oscGold, osCommerce, a także autorskie oprogramowanie.

W celu ułatwienia startu w e-commerce przy współpracy z prawnikami pomagamy we wdrożeniu regulaminu i polityki prywatności zgodnej z RODO.

Gratis! Bezpłatne utrzymanie sklepu na naszym serwerze przez rok oraz kupon na reklamę w Google Ads o wartości do 370 zł.

Sprawdź korzyści

MOBILNOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ
Wszystkie nasze sklepy wykonywane są w technice Responsive Web Design, dzięki temu, sklepy wyświetlają się idealnie na smartfonach, tabletach i komputerach.

NOWOCZESNY DESING
Stworzymy dla Ciebie projekt zgodny z obowiązującymi trendami. Nowoczesny i elegancki wygląd, który na pewno będzie cieszył oko i zachęcał do zakupów.

wordpress

ŁATWE ZARZĄDZANIE
Zazwyczaj tworzymy sklepy w oparciu o system Wordpress i WooCommerce. Są to najpopularniejsze systemy na rynku, które charakteryzuje prosta obsługa.

seo

OPTYMALIZACJA I STATYSTYKI
Każdy sklep internetowy jest zoptymalizowany pod kątem pozycjonowania w Google i ma zainstalowane statystyki. Jest to istotny krok do zwiększenia sprzedaży.

bezpieczeństwo

ZABEZPIECZENIE SKLEPU
Bezpieczeństwo sklepu internetowego oraz danych klientów jest szczególnie ważne w e-commerce. Dlatego zabezpieczamy sklepy przed atakami i botami.

szkolenie

BEZPŁATNE SZKOLENIE
Zarządzanie sklepem wydaje się skomplikowane? Bez obaw! Pokażemy jak szybko i wygodnie zarządzać zamówieniami oraz treściami w sklepie.

Opinie klientów

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 662 11 44 64

Co wyróżnia nasze usługi?

Podczas tworzenia sklepów internetowych, skupiamy się na dostosowaniu rozwiązań do potrzeb Klienta oraz wielkości budżetu. Dlatego oferujemy sklepy tworzone w oparciu o indywidualne projekty graficzne od 7 000 zł netto, oraz tańsze, w oparciu o gotowe szablony od 2 900 zł netto.

Po wdrożeniu platformy handlowej, nie zostawiamy Klienta samemu sobie. Pomagamy dobrać korzystną strategię promocyjną, aby już w pierwszych dniach sklep zaczął zarabiać.

Elastyczność
Elastyczność dostosowania rozwiązań do oczekiwań i budżetu Klienta
responsywne sklepy
Nowoczesny i elegancki wygląd na wszystkich urządzeniach
przyjazne
Wygoda robienia zakupów i łatwość obsługi sklepu