Realizacja projektu drim-power.pl

Sztuka wystąpień publicznych, to nadal problem dla wielu ludzi wywołujący masę niepotrzebnych nerwów i stresu. Dlatego warto zwrócić się do specjalisty i zainwestować w profesjonale szkolenie z wystąpień publicznych. Wystarczy odrobina treningu aby nauczyć się najważniejszych technik autoprezentacji, opanować mowę ciała i przygotować prezentację nawet na ostatnią chwilę. Dobry kurs wystąpień publicznych może zmienić nasze podejście, wywindować umiejętności, podnieść pewność siebie, zwiększyć wyniki sprzedaży.

W sytuacji, kiedy zbliża się ważna prezentacja pomoże Piotr Dubiński (https://drim-power.pl/) – trener prowadzący wyjątkowe szkolenia z wystąpień publicznych. Dla Piotra stworzyliśmy witrynę opartą na autorskim, zindywidualizowanym projekcie graficznym z rozbudowanym panelem zarządzania.

Witryna została podzielona na trzy sekcje odzwierciedlające tematykę oferowanych szkoleń z autoprezentacji, marketingu i budowania wizerunku. Dzięki temu użytkownicy mają łatwość w zamówieniu wybranego kursu.

Wprowadziliśmy blokowy system zarządzania treściami, który pozwala na dowolną kompozycję zdjęć, filmów, tekstów, grafik i innych elementów. Tym samym każdemu nowemu wpisowi szkoleniowemu lub blogowemu można nadać unikatowy układ i charakter.

Ponadto strona została wzbogacona o blog z różnorodnymi wpisami, dzięki którym nauka wystąpień publicznych będzie zdecydowanie prostsza.

Zaimplementowaliśmy również szereg funkcyjności ułatwiających kontakt z klientem. Jeżeli użytkownik stwierdzi, że warto skorzystać ze szkolenia od razu może zapisać się na trening za pomocą prostego formularza możliwego do wprowadzenia na każdej podstronie.

Obecnie każda dobra firma szkoleniowa oferuje klientom dodatkowe materiały edukacyjne – często darmowe. Dzięki specjalnemu systemowi użytkownicy mogą otrzymać bezpłatny dostęp do e-booka lub szkolenia on-line.

Strona jest w pełni responsywna i łatwa w obsłudze, także na urządzeniach mobilnych. Zoptymalizowaliśmy witrynę pod względem szybkości ładowania i skutecznego pozycjonowania. Mamy nadzieję, że nowoczesny charakter serwisu pozwoli Piotrowi na jeszcze skuteczniejsze dotarcie do klientów!