Realizacja projektu adwokatpruszkiewicz.pl

Strona dla kancelarii prawniczej powinna być elegancka, prosta i czytelna. W odróżnieniu od innych branż ważne są tu stonowane kolory. Wszystko powinno wyglądać ładnie i profesjonalnie. Strona dla Pana Damiana została oparta o płatny szablon. Celem projektu było wykonanie minimalistycznej strony dla kancelarii.

Na pierwszym planie widzimy piękne zdjęcie Olsztyna. Jest to płatna fotografia zakupiona specjalnie na potrzeby projektu. Zdjęcie zostało zoptymalizowane, dzięki czemu czas ładownia strony jest bardzo satysfakcjonujący.

Strona została stworzona jako typowy One-page. Wszystkie informacje dostępne są na stronie głównej. Nie występują tu zakładki. Całość wspiera CMS Wordpress, który pozwala na łatwą edycję informacji zawartych na stronie.

Istotnym elementem tego projektu była także wtyczka Visual Composer, na której opiera się ten temat. Dzięki temu nawet osoby z niewielką wiedzą na temat kodowania witryn internetowych mogą wprowadzić istotne zmiany na stronie.

Ważne techniczne elementy tej strony to sticky menu, formularz kontaktowy pozwalający na szybkie przesłanie zapytania oraz mapka dojazdowa.