Reklama Google Ads Olsztyn

Skuteczne kampanie reklamowe w Google Ads

Starannie skonfigurowana kampania w Google Ads (kiedyś Adwords) jest jednym z najbardziej efektywnych kanałów dotarcia do potencjalnych klientów. Późniejsza kontrola i optymalizacja efektów dodatkowo zwiększa skuteczność kampanii.

Dlaczego warto skorzystać z Google Ads?

Wyszukiwarka internetowa Google to potężne narzędzie wykorzystywane przez blisko 100% polskich internautów, tj. ponad 27 mln Polaków. Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania na odpowiednie słowa kluczowe to gwarancja wartościowego ruchu na stronie, sklepie internetowym. To także duża szansa na wysoką konwersję w formie sprzedaży, czy kontaktu Klienta z firmą. Nieporównywalnie większa od tradycyjnych form promocji.

Wyniki płatne mają przewagę nad wynikami naturalnym pod kątem pierwszeństwa wyświetlania. Reklamy prawie zawsze są pokazywane nad naturalnymi wynikami, zaś efekty promocji są widoczne niemal od razu.

Dlaczego warto nam zaufać?

doświadczenie

DOŚWIADCZENIE
Realizacją kampanii reklamowych w Google zajmujemy się od 2011 roku. Przez te lata pomogliśmy zwiększyć przychody wielu Klientom i uzyskaliśmy status Partnera Google.

reklama google ads

GWARANTOWANE WYNIKI
Nasza praca opiera się na doświadczeniu, ciągłej analizie i optymalizacji kampanii. Dzięki temu zwiększamy ruch na stronach Klientów już od pierwszego dnia.

elastyczne podejście

OSZCZĘDNOŚĆ
Współpraca z nami zapewnia Tobie maksymalizację efektów i minimalizację budżetu na reklamę.

umowa

PROSTA UMOWA
Nasza umowa jest jasna i korzystna dla obu stron. Podpisując z nami umowę, wiesz czego dotyczy i za co płacisz.

Opinie Klientów

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 662 11 44 64

Jak działamy i ile to kosztuje?

reklama w google

Rozumiemy, że każda branża rządzi się własnymi prawami. Dlatego stawiamy na komunikację z Klientem, która pozwoli nam przygotować najlepszy plan działania. Zdobytą wiedzę wykorzystujemy w naszej pracy, którą w skrócie, opisują poniższe punkty:

  1. Określamy grupę docelową;
  2. Wspólnie z Klientem ustalamy listę promowanych usług lub produktów;
  3. Zgłaszamy ewentualne zmiany jakie trzeba wprowadzić na stronie;
  4. Tworzymy i uruchamiamy kampanie reklamowe;
  5. Ciągle monitorujemy efekty, optymalizujemy kampanie oraz dostosowujemy strategię do zmieniających się warunków.

Miesięczna opłata za obsługę uzależniona jest od wielkości kampanii oraz budżetu. Zazwyczaj jest to od 15% do 20% kwoty przeznaczonej na kliknięcia. Jednak nie mniej niż 400 zł netto w przypadku strony i 600 zł netto przy sklepie internetowym.

Zalety reklamy w Google Ads

  1. Zasięg – dzięki Google Ads można dotrzeć do ponad 26 mln internautów w Polsce;
  2. Elastyczność wydatków – budżet można zmieniać w zależności od potrzeb, np. sezonowości produktu lub usługi;
  3. Dopasowanie do grupy docelowej – reklamy mogą być wyświetlane osobom znajdującym się w określonej miejscowości/obszarze, spełniającym dane kryterium wieku, płci, a nawet interesującym się konkretnym produktem lub będącym już wcześniej na stronie Klienta.
  4. Kontrola efektywności – za pomocą narzędzi analitycznych można mierzyć zwrot z inwestycji, koszt konwersji (np. sprzedaży) oraz zachowania użytkowników. Dzięki temu łatwiej jest oceniać skuteczność reklamy i optymalizować działania w celu maksymalizacji korzyści.