Pomoc w zarządzaniu stroną

administracja stronami i sklepami

Stworzenie strony czy sklepu internetowego to tylko początek. Później trzeba nimi zarządzać, aktualizować oraz dbać o bezpieczeństwo danych. Nie każdy sobie z tym radzi. Dlatego warto wtedy skorzystać z pomocy specjalistów.

Oferujemy pomoc przy drobnych zmianach na stronie, tworzenie kopi zapasowych, przenoszenie strony na nowy serwer, czy zmianie domeny.

Dla stron opartych o Wordpress wykonujemy aktualizacje wtyczek, tematów jak i samego silnika.

Z oferty można skorzystać jednorazowo lub podpisać umowę na stałe wsparcie.

Wsparcie jednorazowe rozliczane jest w oparciu o stawkę godzinową.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

specjaliści

DOŚWIADCZENI SPECJALIŚCI
Wybierając naszą ofertę masz pewność, że Twoją stroną zajmą się doświadczeni specjaliści, którzy poradzą sobie z każdym problemem

współpraca

JASNE WARUNKI WSPÓŁPRACY
Płacisz tylko za czas pracy. Nie ma żadnych ukrytych kosztów czy haczyków. Przed przystąpieniem do pracy zostaniesz poinformowany o przewidzianym czasie realizacji.

WSPARCIE MERYTORYCZNE
Oprócz obsługi technicznej, służymy doradztwem w zakresie tworzenia przejrzystych, skutecznych treści oraz reklamy w internecie.

bezpieczeństwo

BEZPIECZEŃSTWO
Regularne kopie zapasowe i aktualizacje strony gwarantują bezpieczeństwa danych oraz stabilność prowadzenia biznesu. Szczególnie jest to ważne dla sklepów internetowych.

Opinie klientów

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 662 11 44 64

Umowa stałej współpracy

Nieważne czy prowadzisz sklep internetowy czy zwykłą stronę WWW, warto zadbać o jej bezpieczeństwo. Jeżeli podpiszesz z nami umowę możesz liczyć na regularne kopie zapasowe oraz aktualizacje oprogramowania. W pakiecie znajduje się co najmniej godzina czasu specjalisty, który pomoże Tobie przy zmianach na stronie.

test
Bezpieczeństwo Twojej strony i danych
szybkie zmiany
Szybkie wprowadzanie zmian na stronie
niskie ceny
Abonament już od 99 zł netto miesięcznie